You are currently viewing Dobrej jakości prześcieradła

Dobrej jakości prześcieradła

 

Prowadząc hotel właściciel musi zwrócić uwagę na wiele czynników. Im większy hotel, tym oczywiście więcej wyzwań i zadań stojących przed zarządem. Bo w przypadku większych hoteli do zarządzania nim potrzebny jest cały zespół. Moi rodzice od wielu lat są właścicielami dużego hotelu. Mają zaufany zespół ludzi, który umiejętnie tym hotelem zarządza, czuwając nad jak najwyższą jakością obsługi. Ja obecnie przygotowuje się do przejęcia hotelu w przyszłości. 

Wymieniamy prześcieradła w hotelu

prześcieradła hoteloweOd dziecka wiedziałam, co będę robić w przyszłości. Moi rodzice są właścicielami dobrze prosperującego hotelu i jako najstarsza córka miałam go w przyszłości przejąć. Oczywiście dostałam od rodziców wolną rękę i gdybym nie chciała, to hotel przypadłby młodszemu bratu lub siostrze. Na szczęście od małego pasjonowało mnie to, o robią moi rodzice. I obecnie z wielką radością przejęłam część ich obowiązków, przygotowując się powoli do przejęcie interesu, kiedy to rodzie przejdą na zasłużoną emeryturę. Dostałam wolną rękę, więc postanowiłam wprowadzić kilka zmian. Jedną z nich były lepszej jakości prześcieradła hotelowe, w stu procentach hipoalergiczne. Dowiedziałam się, bowiem, że kilku naszych gości skarżyło się na jakość prześcieradeł. Udało mi się dogadać z naszym dostawcą, że specjalnie dla nas zajmie się przygotowaniem najwyższej jakości prześcieradeł, wykonanych z naturalnych, ale nie uczulających materiałów, w dodatku w bardzo korzystnej cenie. Na każdym prześcieradle znajdzie się oczywiście wyszyte logo naszej firmy. Prześcieradła będą białe, nie chciałam bowiem eksperymentować z kolorami, skoro biel sprawdza się doskonale. Moim rodzicom bardzo spodobał się pomysł wymiany prześcieradeł. Zawsze dążyli oni do tego, żeby goście hotelowi otaczali się produktami jak najwyższej jakości. Z tej dbałości o szczegóły słynie właśnie hotel moich rodziców.

Prowadzenie hotelu to przede wszystkim skupienie się na potrzebach klientów. To oni bowiem będą budować naszą markę, wystawiając nam opinie i polecając nasze miejsce dalej. To właśnie dzięki otwartości na gości hotelowych moi rodzice wyrobili markę swojego hotelu. Dbali oni zawsze o jak najwyższą jakość produktów, które otaczały gości hotelowych. Ostatnio, na przykład, za moją inicjatywą wymieniliśmy prześcieradła na takie wyższej jakości.