You are currently viewing Dobrej jakości płyn

Dobrej jakości płyn

Nowe ubrania zawsze są miękkie i czyste, ale tylko do momentu pierwszego założenia. Detergenty piorące sprawiają, że tkany tracą swoją jakość i stają się mniej delikatne w dotyku. Na szczęście można temu skutecznie zaradzić.

Po co stosować płyny do płukania?

płyn vernelBez względu z jakich tkanin mamy wykonane ubrania, to po określonej ilości prań stracą nieco na swojej jakości. Jeżeli chcemy, aby długo wyglądały jako nowe, to koniecznie trzeba stosować specjalne środki chemiczne do prania, ale też płukania. Detergenty do prania mają za zadanie usunąć wszelkie zabrudzenia i wybielić tkaniny lub też zabezpieczyć ich kolory. Natomiast płyny do płukania nadają ubraniom zapach. Większość słabej jakości płynów mało intensywnie pachnie i ma dość rzadką konsystencję, przez co są mało skuteczne. Już po kilku dniach nie czuć na odzieży przyjemnego zapachu. Dlatego też warto wybierać dobrej jakości środki, które przede wszystkim mają gęstą i skoncentrowaną konsystencję, która sprawia, że produkt jest wydajny. Jednym z takich jest na pewno płyn Vernel, który od wielu lat jest sprowadzany od naszego zachodniego sąsiada. Niemieckie detergenty od lat posiadają doskonałą opinię i są wybierane ze względu na swoją skuteczność i wydajność. Dlatego nie ma się co dziwić, że rocznie w Polsce sprzedawanych jest kilkaset tysięcy płynów do płukania marki Vernel. Są one dostępne w sklepach w formie plastikowych butelek o pojemności litrowej, dwu lub pięciolitrowej w sześciu intensywnych i świeżych zapach.

Poza nadaniem zapachu tkaninom, płyny do płukania sprawiają, że ubrania są delikatne i miękkie w dotyku. Wystarczy ich dodać niewielką ilość do ostatniego płukania, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Cena płynu Vernel, to około piętnaście złotych za butelkę.