You are currently viewing Dobre szafy aktowe metalowe

Dobre szafy aktowe metalowe

Wybierając odpowiednie meble do firmy, warto wziąć pod uwagę modele wykonane z metalu. Występują one w różnych konfiguracjach, dzięki czemu nadają się do wykorzystania w różnych pomieszczeniach. Inwestycja w produkty wykonane z metalu będzie doskonałym pomysłem bez względu na branżę. Jakie są najpopularniejsze zastosowania metalowych mebli w firmach?

Dobieramy metalową szafę aktową na klucz

szafa aktowa metalowa na kluczW odróżnieniu od popularnych modeli mebli wykonywanych z płyt MDF, metalowe mają o wiele trwalszą konstrukcję. Całość jest wykonywana z dobrych jakościowo blach stalowych, które dodatkowo pokrywa się farbą proszkową o różnych odcieniach. W efekcie całość szafki jest bardziej jednolita i jednocześnie mniej podatna na działanie korozji oraz zniszczeń. Z tego powodu szafy metalowe mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza. Pomimo, że meble wykonane z blach stalowych standardowo kojarzą się z szatniami oraz pomieszczeniami gospodarczymi, to mogą być także elementem wyposażenia biura. Przydatna będzie szafa aktowa metalowa na klucz. Jest to niezastąpione miejsce do przechowywania akt pracowników oraz innych istotnych dokumentów. Zabezpieczają je zarówno przed niepowołanymi osobami, jak i przed działaniem kurzu czy wilgoci. Oprócz tego w sekretariatach sprawdzają się metalowe meble do sortowania korespondencji oraz dokumentów, które są zaopatrzone w specjalne chowane blaty. Oprócz tego w miejscach typu open space, zamiast tradycyjnych biurek drewnianych, można zainwestować w zakup mebli wykonanych z metalu. Są one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu ich wygląd doskonale przełamuje biurową rutynę. Zastosowanie mebli wykonanych z trwałych metali jest więc bardzo powszechne oraz umożliwia korzystanie z zalet takich modeli nie tylko w szatniach czy na stołówkach, ale jednocześnie w przestrzeni biurowej.

Nowoczesne modele szaf aktowych otwierane są przy zastosowaniu zamków elektronicznych oraz identyfikatorów zbliżeniowych w formie kart, breloczków czy nawet naklejek. Dostępne są także modele o różnych rozmiarach i kolorach. Mogą one być zamykane drzwiami skrzydłowymi czy żaluzjowymi, dodatkowo w wersji tradycyjnej, wzmocnionej albo nawet o podwyższonym poziomie odporności ogniowej.