You are currently viewing Dobra zabawa – dobre wspomnienia

Dobra zabawa – dobre wspomnienia

Pośród wielu rzeczy jakie są do zaplanowania podczas organizacji ślubu i wesela, znajdują swoje miejsce również drobiazgi i małe dekoracje. Warto o nich pamiętać by w ferworze przygotowań, rzeczy ważnych i niezwykle ważnych, również drobiazgi znalazły swoją przestrzeń. Wszak wiadomo że „diabeł tkwi w szczegółach”.

Zawieszki na alkohol – ważny drobiazg

ozdobne okrągłe zawieszki na alkoholPodczas planowania wesela warto zwrócić szczególną uwagę na drobiazgi. Oczywiście wybór muzyki, restauracji czy dań jakie zostaną podane w tym wyjątkowym dniu, są kwestią zasadniczą jednak to drobiazgi przyciągają uwagę i zasługuj na odpowiednią atencję. Diabeł tkwi w szczegółach – mawiają niektórzy, i jest w tym stwierdzeniu sporo racji. Wszak szczegóły są nam najbliższe. O ile z odległej perspektywy wszystko może wydawać się doskonale zorganizowane i zaprojektowane, z bliska jesteśmy w stanie dostrzec szczegóły. I jeśli te szczegóły nas rozczarują, wrażenie jesteśmy w stanie przenieść na ogół imprezy. Drobiazgiem, jakim chyba w ostatniej kolejności  się zajmujemy, podczas organizacji wesela są zawieszki na alkohol. Niestety może to być sporym błędem. Takie zawieszki przez całą uroczystość znajdują się w pobliżu gości. Często para młoda – gospodarze, nie mają sił i czasu by ze wszystkimi spędzić odpowiednią ilość czasu, tak by goście nie poczuli się urażeni. Alkohol stoi zazwyczaj najbliżej, jest zawsze pod ręką. Efektowne ozdobne okrągłe zawieszki na alkohol mogą zawierać przykładowe toasty, bądź anegdoty które pozwolą gościom nawiązać konwersację. W przypadku wesel będących mieszanką językową dwóch rodzin można na takich zawieszkach umieścić podstawowe zwroty i ich tłumaczenia. Zawieszki takie można wykonać w różnym stylu, z elegancją, złoceniami bądź w stylu boho, bardziej sielsko – dostosowując się do ogólnego klimatu w jakim jest impresa. Z pewnością takie drobiazgi przyczynią się do lepszej zabawy i nawiązania relacji.

Planując wesele warto drobiazgom poświęcić nieco więcej uwagi. To drobiazgi budują klimat tego szczególnego dnia i pozostają w pamięci na długo. Warto dodać, że jeśli takie drobiazgi, jak zawieszki na butelki, zostaną odpowiednio spersonalizowane, zaprojektowane z humorem lub odpowiednią elegancją, mogą stać się doskonałą pamiątką dla przybyłych gości.