You are currently viewing Czy pies powinien nosić ubranka?

Czy pies powinien nosić ubranka?

Na ulicy z pewnością nie raz spotkaliśmy psa w ubranku, zwłaszcza zimą lub o deszczowej porze. Nie ma w tym nic dziwnego, niektóre zwierzęta, zwłaszcza te pozbawione podszerstka najzwyczajniej w świecie marzną przy niskich temperaturach, podobnie jak my. Nie mają okrywy wierzchniej, jaką jest właśnie podszerstek

kamagra oral jelly usa

, tym samym nie uchroni ich przed zimnem. Niestety wiele ludzi nie uważa, żeby było to potrzebne, jednak nie ma w tym nic złego i w wielu przypadkach ubranko jest potrzebne.

Po co właściwie psu ubranko?

wygodne ubranka dla psówWarunki atmosferyczne potrafią zaskoczyć, dlatego w przypadku posiadania psa bez podszerstka – na przykład pudla, yorka, maltańczyka itp. warto mieć zawsze pod ręką jakieś ubranko. Na chłodniejsze dni sprawdzą się nawet zwykłe bluzeczki, sweterki, które możemy dostaw niemal każdym sklepie zoologicznym. Jeśli mowa o pogodzie deszczowej, warto zaopatrzyć się w wygodne ubranka dla psów, które dodatkowo będą nieprzemakalne. Dzięki temu nasz pies będzie zawsze wracał do domu suchy, a my tym samym oszczędzamy czas potrzebny na suszenie go, jemu również zaoszczędzimy tym stresu, jeśli nie jest przyzwyczajony do takich zabiegów. Ubranka przeciwdeszczowe wykonane są z lekkiego softshellu, który odpowiednio chroni, a przy tym nie ogranicza ruchów zwierzęcia, nie powoduje u niego dyskomfortu. Co ciekawe, wiele psów naprawdę lubi w nich chodzić – zapewniają mu komfort cieplny

buyantibiotics24.net

, sprawiają, że nie są mokre, więc dobrze im się kojarzą, dlaczego więc miałyby ich nie lubić? Wiele ludzi uważa, że to zwykła fanaberia właścicieli, jednak wystarczy spojrzeć na krótkowłosą chihuahue trzęsącą się z zimna wśród śniegu aby zrozumieć, że ubranka faktycznie mają spore znaczenie. Sweterki najczęściej produkowane są z przeznaczeniem dla małych piesków.

A to wszystko po to, aby zaoszczędzić właścicielowi roboty przy suszeniu i sprzątaniu mieszkania z mokrych plam, a także żeby zapewnić zwierzęciu komfort spaceru. W internecie łatwo dostać różne sukienki dla psich księżniczek i garnitury dla samców, jest to już kwestia gustu, jednak w ten sposób można w ciekawy sposób urozmaicić ceremonię ślubną, ubierając pieska w adekwatny do sytuacji strój. Będzie to wyglądało uroczo, a ponadto zdjęcie z takim psiakiem może być fajną pamiątką dla pary młodej.