You are currently viewing Czarna torebka z szerokim paskiem

Czarna torebka z szerokim paskiem

 

Od zawsze interesuje się modą. Uwielbiam eksperymentować z różnymi stylami. Ostatnio sama zaczęłam przerabiać oraz projektować własną garderobę. Sprawia mi to wiele satysfakcji i pochłania wiele czasu. Szycie własnych ubrań to produktywnie i kreatywnie spędzony czas. 

Solidny pasek do torebki

czarny szeroki pasek do torebkiBardzo lubię torebki mam w swojej szafie całkiem sporo egzemplarzy. Jednak podczas nauki szycia i projektowania zdecydowałam się na uszycie własnej torebki. Oczywiście na samym początku musiałam zrobić projekt oraz wykrój. Musiałam też odpowiednio dobrać materiały. Uwielbiam duże pojemne torby, które przypominają swoim wyglądem worki. Zdecydowałam się na uniwersalny czarny kolor materiału. Aby moja torebka była w pełni funkcjonalna musiałam pomyśleć nad paskami. Torba miała wytrzymywać duże ciężary dlatego konieczne było zamontowanie szerokich i solidnych pasków. W sklepie online, w którym się zaopatruje znalazłam czarny szeroki pasek do torebki. Pasek ten idealnie nadawał się do mojego projektu. Ich szerokość była na tyle duża, iż z pewnością nie będą wżynać się w ramie podczas noszenia. Paski do torebki muszą być wykonane solidnie, gdyż ten element najczęściej ulega zużyciu. Wymiana pasków od torebek jest dosyć kłopotliwa i czasochłonna. Dlatego wolałam zainwestować w trwały i solidny pasek do szytej przez siebie torebki. Kolor czarny jest jednym z najbardziej uniwersalnych. Wiadomo, że często dotykamy pasków rękoma, nosimy torebki na ramionach, gdzie mają bezpośredni kontakt ze skórą. Przez to jasne paski szybko się brudzą i wyglądają nieestetycznie. Ja zdecydowałam się na czarne paski również z powodu łatwości utrzymania w czystości.

Moja nowoczesna torba spodobała się moim koleżankom z pracy, kilka z nich poprosiło mnie o wykonanie takich samych toreb damskich dla siebie. Z chęcią zgodziłam się i wykonam takie torby. Oczywiście będą w klasycznym czarnym kolorze. Projektowanie i szycie toreb stało się moją nową pasją.