You are currently viewing Czapka reklamowa – niebalany pomysł

Czapka reklamowa – niebalany pomysł

Prowadzę swoją działalność już od wielu lat i początkowo w mojej branży nie było za dużo firm, więc bardzo gładko udało mi się wejść na rynek i w krótkim czasie zyskać stabilną i wysoką pozycję. Nie mogłam narzekać, ponieważ moje interesy szły naprawdę dobrze, jednak zaczęło się to niedawno zmieniać. Dlaczego? Branża w której pracuje stała się naprawdę bardzo popularna, dlatego ludzie zaczęli zakładać swoją działalność. Miałam cały czas stałe grono klientów, jednak przybywało mi bardzo mało nowych, więc chciałam jak najszybciej coś z tym zrobić.

Postawiłam na nietypową reklamę

czapki reklamowe wrocławOd razu zaczęłam poszukiwać firmy w internecie, która mogłaby mi pomóc w zdobywaniu nowych klientów i tak natrafiłam na firmę z niebanalnymi pomysłami i wieloletnim doświadczeniem. Umówiłam się na spotkanie. Trochę się obawiałam, ponieważ naprawdę nie wiedziałam czego się spodziewać, a nie miałam pomysłów na zareklamowanie swojej firmy. Jednak zaraz po przekroczeniu progu firmy, zajęli się mną profesjonalni pracownicy. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że czapki reklamowe Wrocław przyjmie z bardzo dużą radością. Na czapce miałam tylko logo swojej firmy, oraz mały znaczek z boku, który sugerował czym się zajmuje. Większość czapek rozdałam przez weekend, jednak sporą część zostawiałam w zaprzyjaźnionych sklepach i efekty zauważyłam naprawdę bardzo szybko. Ruch na mojej stronie się zwiększył a i otrzymywałam coraz więcej zapytań telefonicznych jak i mailowych o szczegóły oferty. Nowych klientów przybywało, a ja byłam szczęśliwa.

Czapki były wykonane z naprawdę bardzo dobrego jakościowo materiału. Kolor wybrałam sama, był stonowany i pasował według mnie do większości stylizacji. Była to reklama niebanalna, która przyciągała uwagę społeczeństwa, a o to mi właśnie chodziło. Zdecydowanie firma do której się zgłosiłam zna się na rzeczy i jest w stanie pomóc każdemu.