You are currently viewing Bazy do przedłużania paznokci

Bazy do przedłużania paznokci

 

W sklepach z akcesoriami dla kosmetyczek kupimy najlepszy sprzęt oraz akcesoria. Na pewno jedną z polecanych firm jest Semilac, która na rynku polskim działa już wiele lat. Jest to firma, która wypuściła do sprzedaży bardzo dużo dobrej jakości kosmetyków nie tylko do paznokci lecz także do całego ciała. Niewątpliwie kosmetyczki cenią tą firmę za jakość oraz ogromny wybór różnych produktów. Każda kosmetyczka, która profesjonalnie wykonuje pedicure i manicure z pewnością zna dobrą jakość tych produktów.

Najlepsze bazy do paznokci

semilac - polecana baza do lakierów hybrydowych extend baseZ firmy Semilac – polecana baza do lakierów hybrydowych extend base kosztuje około 30 złotych. Nie jest to wygórowana cena szczególnie przy tak dobrej jakości tego produktu. Wszystkie kosmetyczki, które używają tą bazę są bardzo zadowolone ponieważ bazę nakłada się bez komplikacji. Jest bardzo elastyczna i świetnie się nią pracuje. Każdy paznokieć zbudowany z takiej bazy jest ładnie wykończony oraz skórka nie jest zalana. Te bazy wystepują w kilku kolorach oraz w różnych pojemnościach. Te bazy są jedną lub dwufazowe. Oczywiście do budowania najlepsze są bazy, które się same kształtu ją oraz poziomu ją. W celu przedłużenia paznokci klientce każda kosmetyczka musi najpierw przygotować paznokieć czyli go spiłować oraz odtłuścić cleanerem. Następnie dodajemy tzw. Primer bez kwasowy y, a dopiero później bazę budującą paznokieć. Taką bazę należy następnie przemyć, a później możemy piłować i kształtować paznokieć tak by wyglądał idealnie na życzenie naszej klientki. Zatem baza jest takim narzędziem, które zawsze musi być na wyposażeniu salonu kosmetycznego. Dlatego w ofercie firmy Semilac mamy bazy w różnych pojemnościach nawet 30 i 50 ml.

Bez wątpienia długie i zadbane paznokcie chciałabym mieć każda kobieta. Nie każdej udaje się mieć takie paznokcie naturalne. Na szczęście salonów kosmetycznych w całej Polsce jest bardzo dużo większość z nich cieszę się bardzo dobrą opinią klientek. W takich salonach pracują wykwalifikowaną kosmetyczkę, które kończą wiele kursów. Potrafią one zarówno wy pielęgnować nasze paznokcie były one naturalne oraz tworzyć takie paznokcie, które będą piękne, długie, a zarazem delikatne i mocne. W celu przedłużenia naszych paznokci kosmetyczki dobierają najlepsze bazy by zbudować płytkę paznokcia.