You are currently viewing Alternatywa dla laminacji rzęs

Alternatywa dla laminacji rzęs

Znalezienie idealnej mascary, która nie tylko wydłuży nasze rzęsy i je pogrubi, ale też przede wszystkim uniesie lub utrzyma skręt po zalotce, to długi proces wymagający od nas cierpliwości i nierzadko sporych nakładów pieniędzy. Nic zatem dziwnego, że większość kobiet zrezygnowała z tego na rzecz laminacji lub zabiegu przedłużania.

Estetycznie przedłużone rzęsy

rzęsy piasecznoPomimo tego, że wybór wśród mascar jest obecnie bardzo duży, to znalezienie tej idealnej praktycznie graniczy z cudem. Jest wiele tuszy, które pięknie wydłużają rzęsy, ale niestety w zamian nie trzymają skrętu co sprawia, że rzęsy szybko opadają i wyglądają na znacznie krótsze. Inne mascary z kolei ładnie je utrzymują w górze, ale niestety dają efekt pajęczych nóg. Zawsze jest coś, co w danym tuszu będzie nam przeszkadzać i jak doskonale wiemy żaden z nich nie da nam efektu takiego, jak sztuczne rzęsy Piaseczno jest miastem w którym znajdziemy salony specjalizujące się w przedłużaniu rzęs najnowocześniejszymi metodami. Dzięki takiemu zabiegowi zyskamy prawdziwy efekt sztucznych rzęs bez konieczności ich tuszowania. Co więcej przedłużone rzęsy bardzo potrafią ułatwić robienie makijażu ponieważ dobrze nakreślają granice blendowania cieni, lub też ułatwiają robienie kreski eyelinerem. Nic zatem dziwnego, że na zabieg przedłużania decyduje się coraz więcej kobiet niezależnie od tego, czy mają one naturalnie krótkie, czy długie rzęsy.

Gdy zabieg przedłużania rzęs dopiero wchodził na rynek, wówczas efekty przedłużania wyglądały dosyć sztucznie przez co wiele kobiet zniechęciło się do skorzystania z tej usługi. Dziś jednak przy pomocy tego zabiegu można uzyskać niesamowicie spektakularne rezultaty, które mogą prezentować się jak naturalne długie i podkręcone rzęsy, lub też bardziej wyraziste i na przykład postrzępione, jak w przypadku drogich modeli rzęs na pasku.